


Терморегулятор для теплої підлоги Terneo 10-40 °С 16А білий IP20 MEX
1 302,84 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 71-05-04
+380 (95) 163-70-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терморегулятор terneo mex — просте рішення для комфортних умов Терморегулятор призначений для роботи із системами «тепла підлога» на основі електричного нагрівального кабелю чи плівки. Він здатний постійно підтримувати температуру в межах від 10 до 40 °С. Використовує дані про температуру з датчика, поміщеного в підлогу. Повний контроль Вмикайте нагрів, коли самі цього забажаєте. Інтуїтивний контроль над температурою за допомогою механічної ручки. Наявність тумблера дозволяє вимикати терморегулятор, не змінюючи виставлений рівень температури. Усе необхідне для монтажу — в комплекті Стандартний комплект постачання включає терморегулятор, датчик температури зі з’єднувальним проводом та декоративну рамку, яка стане доповненням до будь-якого інтер’єру. Монтаж здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Універсальний терморегулятор Пристрій сумісний із більшістю електричних нагрівальних кабелів і плівок, що представлені на ринку. Не обмежуйте себе у виборі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 302,84 ₴



