

Ліхтарик ручний 7W Horoz Electric RAUL-7 7000K/9000K IP20
1 594,88 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-035-0007-010
+380 (95) 163-70-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтарик ручний "RAUL-7"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Світловий потік | 500 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000/9000К |
| Аналог лампи розжарювання | 56W |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм*157мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 594,88 ₴



